Kupno domu – Lublin – sprawdź, ile zapłacisz

Interesuje Cię zakup działki w Lublinie? A może poszukujesz mieszkania w dobrze skomunikowanej dzielnicy miasta? Niezależnie od tego, jaką nieruchomość chcesz nabyć, musisz nastawić się na spory wydatek. Wielu Klientów zapomina, że koszt obejmuje nie tylko cenę mieszkania, działki czy domu, lecz także liczne dodatkowe opłaty. Właśnie dlatego zamieściliśmy poniższy kalkulator.

Korzystając z niego, szybko policzysz, ile będzie Cię kosztować zakup mieszkania w Lublinie. Udostępniony przez nas kalkulator uwzględnia m.in.:

  • cenę nieruchomości,
  • podatek od czynności cywilnoprawnych,
  • opłatę notarialną i VAT naliczony od niej,
  • prowizję agencji nieruchomości,
  • opłatę sądową.

Nasz kalkulator pozwala obliczyć całkowity koszt zakupu: lokalu spółdzielczego własnościowego z księgą wieczystą i spółdzielczego własnościowego oraz domu lub działki.

Znając całkowity koszt zakupu nieruchomości, będziesz wiedział, ile pieniędzy potrzebujesz. Jeżeli więc planujesz zakup domu/mieszkania na kredyt, szybko dowiesz się, o przyznanie jakiej kwoty wnioskować.

Za drogo? Skorzystaj z naszej pomocy!

Okazało się, że cena domu czy mieszkania, które znalazłeś, przekracza Twoje możliwości finansowe? Wcale nie musisz rezygnować z marzeń . Skorzystaj z naszej pomocy. Prowadząc biuro nieruchomości w Lublinie, pomagamy Klientom w znalezieniu odpowiedniej nieruchomości. Zapoznaj się z aktualnymi ofertami zamieszczonymi na naszej stronie internetowej lub skontaktuj się z nami.

 

Przedmiot sprzedaży:
 

Cena nieruchomości:
Podatek od czynności cywilnoprawnych:
Taksa notarialna (opłata notarialna):
VAT od taksy notarialnej (opłaty notarialnej):
Opłata za wniosek ( + VAT)
Prowizja agencji nieruchomości:
VAT od prowizji agencji nieruchomości:
Opłata sądowa:
Suma opłat dodatkowych:
RAZEM (cena + opłaty):

 

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: