Bychawa

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
799 000 PLN
Cena za m2
751,65 PLN
Powierzchnia
1 063 m2
Powierzchnia działki
1 569 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Rynek
Wtórny
Przeznaczenie (obiekt)
Medyczne
Liczba pięter
2
Winda
Tak
Typ hali
Murowana
Numer oferty
93/1361/OOS

Opis nieruchomości

Na sprzedaż działka z dwoma budynkami w Bychawie, woj. lubelskie. Idealne miejsce na Dom Pomocy Społecznej.

Działka 1569 m2 zabudowana dwoma budynkami murowanymi:
1. budynek dwukondygnacyjny o powierzchni ok. 960 m2 (każda kondygnacja ok. 480 m2), pełniący niegdyś funkcję szpitala i zakładu opieki medycznej z windą. Dwa niezależne wejścia z odrębnymi klatkami schodowymi, dwa garaże. Rok budowy 1983.
2. budynek jednokondygnacyjny o powierzchni zabudowy 103 m2, pełniący niegdyś funkcje produkcyjne, usługowe, gospodarcze dla rolnictwa. Rok budowy 1985.

Dostępny prąd, kanalizacja, przyłącze wody, szyb windowy. Budynki do remontu.

Działka przy jednej z głównych ulic w Bychawie, ogrodzona, leży w bezpośrednim sąsiedztwie z budynkiem pogotowia. Możliwość dokupienia lub dzierżawy działki sąsiadującej o powierzchni 10 arów.

Świetne miejsce na inwestycję! Teren idealny na stworzenie Domu Pomocy Społecznej, a także szpitala, gabinetów lekarskich, ośrodka rehabilitacji, szkoły, przedszkola, żłobka, a także szeroko rozumianych usług i handlu. Miejscowy Plan Zagospodarowania.

Stan prawny uregulowany.

Polecam i zapraszam do kontaktu.

Parametry dodatkowe

  • Ukształtowanie działki: Płaska
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Magdalena Markusiewicz
Magdalena Markusiewicz
Telefon:
+48 785 666 014
Email:
m.markusiewicz@home-trader.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Home-Trader dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Home-Trader z siedzibą przy ul. Krasińskiego 2 lok. 55, Budynek „Irydion”, 20-709 Lublin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres kontakt@home-trader.pl… czytaj więcej