zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert działki

Oferty nieruchomości – sprzedaż, wynajem

sortuj
Nałęczów Słoneczna/Kombatantów -pod os.domów
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Nałęczów,

1 676 940 | 8826 m2
nr oferty: DS-805953-120

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM ! Na sprzedaż działka pod osiedle domów jednorodzinnych . Teren zlokalizowany w Nałęczowie przy zbiegu ul.Słonecznej i Kombatantów, zaledwie 1km od centrum. Powierzchnia 88,26 ar z przygotowaną koncepcją podziału na 8 działek po 10 ar. Cały teren objety planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem podstawowym pod niską zabudowę jednorodzinną wolnostojącą z dopuszczeniem usług realizowanych w bryle budynku ( zapis planu MN/U-5). Zgodnie z MPZP można wydzielić działki o min pow 10 ar, na których mozna realizowac zabudowę jednorodzinną - budynek dwukondygnacyjny o max wys.10m, z dachem dwu lub wielospadowym o kące nachylenia od 30 do 45 st.Powierzchnia zabudowy to aż 40% pow. działki co daje mozliowść realizacji budynków jednorodzinnych dwulokalowych . Pełne uzbrojenie łącznie z kanalizacją znajduje sie z dwóch stron działki - zarówno od ul.Kombatantów jak i od Słonecznej. Idealne miejsce pod Twoją inwestycję ! Obecnie teren jest mocno zadrzewiony , głównie brzozami, które w dużej części mogą stać się gotowym elementem aranżacji przydomowych ogrodów ! Idealna lokalizacja, bliskość centrum Nałęczowa z Parkiem Zdrojowym , a jednocześnie miejsce na kameralne osiedle z dala od zgiełku miasta. Oferta dostępna tylko u nas ! Zapraszamy do współpracy -cena 190 zł/m2 - do negocjacji. Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości -oferta wielu banków w jednym miejscu.

Jakubowice Konińskie -Lubelska -teren pod os.domów
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Jakubowice Konińskie,

729 810 | 4293 m2
nr oferty: DS-805953-114

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLMJO Z POŚREDNIKIEM ! Jakubowice Konińskie - teren w głębi między Lubelską i Akacjową ! Idealny dla inwestora-pod budowe osiedla domów jednorodzinnych ! Na sprzedaż bardzo atrakcyjna działka w Jakubowicach Konińskich przed obwodnicą ! Teren działki objęty MPZPZ z przeznaczeniem w częsci pod budownictwo zagrodowe MR z dopuszczeniem jednorodzinnego a w części pod zabudowę jednorodzinną MN. Działka o pow. 4293 m2 położona jest w trzeciej linii zabudowy od ulicy Lubelskiej jeszcze przed obwodnicą.Możliwy dojazd od Lubelskiej lub Akacjowej. Działka o wymiarach 91x48m daje możliwość wydzielenia mniejszych działek budowlanych zgodnie z MPZP. Teren płaski i równy , wokół tereny z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną MN i zagrodową MR . Mankamentem są biegnące w niedalekiej odległości linie energetyczne średniego napięcia ( planowane do likwidacji ! )ograniczające teren budowlany w tylnej części działki Idealna lokalizacja pod osiedle domów jednorodzinne Bardzo dobra komunikacja z Lublinem - ul Lubelska to główna ulica łącząca Lublin z ,,sypialnią" jaką są Jakubowice Konińskie i okolice . Do budowanego dużego parkingu i węzła komunikacyjnego na Choinach ok 1,5 km (wiele połączeń MPK) Media :woda, prąd i gaz na działkach sąsiednich. Gotowa na realizacje Twojej inwestycji . Wokól powstajaca nowa zabudowa jednorodzinna . Zapraszamy - tylko u nas ! Cena 170zł /m2 - to bardzo atrakcyjna oferta pod inwestycje. W naszej ofercie także 3 sąsiednie działki o łącznym arealne ok.2 ha pod zabudowe jednorodzinną (MR i MN)! Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomosci- oferta wielu banków w jednym miejscu.

Jakubowice Kon. Lubelska - tereny MR i MN do 2 ha
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Jakubowice Konińskie,

998 000 | 5879 m2
nr oferty: DS-805953-113

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM ! Na sprzedaż bardzo atrakcyjna działka pod budownictwo zagrodowe MR z dopuszczeniem do MN z możliwością prowadzenia nieuciążliwych usług . Działka o pow 5879m2 położona jest w drugiej linii zabudowy od ulicy Lubelskiej w Jakubowicach Konińskich , jeszcze przed obwodnicą. Bardzo dobre wymiary działki szerokość 37 i 48 i długości 137 daje możliwość wydzielenia mniejszych działek budowlanych zgodnie z MPZP. Działka płaska i równa , od tyłu graniczy z terenami objętych w planie jako budowlane MR i MN . Obecnie na części działki znajduje się murowany budynek mieszkalno-gospodarczy o pow ok 110m2 z dobudowanym garażem ok 15m2. Możliwość adaptacji , remontu istniejących budynków lub wykorzystania jako zaplecze podczas budowy nowych . Idealna lokalizacja pod osiedle domów jednorodzinnych. Bardzo dobra komunikacja z miastem ul .Lubelska to główna ulica łącząca Lublin z ,,sypialnią" jaką są Jakubowice Konińskie i okolice . Do budowanego dużego parkingu i węzła komunikacyjnego na Choinach ok 1,5 km (wiele połączeń MPK) Działka uzbrojona:woda, prąd i gaz . Gotowa na realizacje Twojej inwestycji . Mankamentem są biegnące w niedalekiej odległości linie energetyczne średniego napięcia ( planowane do likwidacji )ograniczające teren budowlany w tylnej części działki. Zapraszamy - tylko u nas ! Cena 250zł /m2 . W naszej ofercie także działki sąsiednie o łącznym areale ok 2 ha ( zabudowa MR i MN ) Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomosci-oferta wielu banków w jednym miejscu.

Piotrowice-uzbrojone działki przy lesie !
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Piotrowice,

120 000 | 1200 m2
nr oferty: DS-805954-109

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM ! Na sprzedaż urocze , w pełni uzbrojone działki budowlane w Piotrowicach ( gm.Strzyżewice ) . Połozone przy gminnej oswietlonej drodze asfaltowej , wzdłuż której biegną wszystkie media łącznie z kanalizacją ! Do wyboru 3 działki : dwie działki budowlane o pow .1200 m2 i 1170m2 oraz działka rolna o pow. 2512 m2 granicząca bezposrednio z lasem. Dzialki położone wzdłuż wewnętrznej drogi o szer. 5,0 m ,na którą jest wjazd z drogi asfaltowej . Wymiary działek ( gł.19,7x szer 61 i 19,7x53 m ) pozwalają na realizacje nawet dużych domów. Teren równy przy nowo wybudowanej drodze z oświetleniem . Cały teren objęty MPZP z przeznaczeniem pod niską zabudowę jednorodzinną (MN ) . W drodze wewnętrznej przy pierwszej działce jest skrzynka prądowa i studzienka kanalizacyjna , przy sąsiedniej posesji gaz. Trzecia działka jest działką rolną i może być wykorzystana na powiększenia ogrodu przy drugiej działkce i uzyskania dostępu do lasu. Istnieje też możliwość zakupienia całości tj. wszystkich trzech działek za cenę 250 tys.zł Lokalizacja działek w bardzo malowniczej okolicy wśród nowych domów , blisko do szkoły,przedszkola czy ośrodka zdrowia w Piotrowicach . Do centrum Piotrowic ok 2 km a do Lublina ok 18 km z bardzo dobrym dojazdem. W przyszłości planowana jest budowa drogi S-19 (VIA CARPATIA) ok 5km co bardzo poprawi komunikacje z tą okolicą. Obecnie z Lublina do Piotrowic kursują bardzo często BUSY Cena działek to tylko 100zł /m2 do negocjacji. Przy zakupie całości o pow.54 ar atrakcyjna cena -250 000 zł Zapraszamy Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomosci-oferta wielu banków w jednym miejscu.

Usługowa działka przy Spółdzielczości Pracy
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Lublin, Choiny

1 790 000 | 3294 m2
nr oferty: DS-805954-103

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM ! Na sprzedaż działka komercyjna bezpośrednio przy skrzyżowaniu Spółdzielczości Pracy i Węglarza w Lublinie. Działki nr 22/6 i 22/9 o łącznej powierzchni 3294m2, w kształcie zbliżonym do litery L. Zróżnicowane ukształtowanie terenu ! Wymiary do strony Sp.Pracy :szer.ponad 50m i głębokość ok 70m. Możliwość powiększenia terenu o sąsiednią działke o pow. 10 ar z wjazdem od ul.Węglarza ( własnośc Miasto Lublin ) Działka objęta MPZP z przeznaczeniem pod USŁUGI PUBLICZNE - z podstawowym przeznaczeniem gruntów pod obiekty oświaty,kultury, ochrony zdrowia opieki społecznej, administracji publicznej i gospodarczej, finansów i ubezpieczeń, kultu religijnego ,centr wystawienniczych , targów, inkubatorów przedsiębiorczosci z możliwością uzupełnienia o usługi komercyjne. Dojazd od Sp.Pracy - drogą serwisową . Lokalizacja przy jeznej z najruchliwszych ulic wylotowych Lublina, wokół liczna zabudowa zarówno komercyjna ( np. IKEA) jak i nowe osiedla mieszkaniowe. Idealna lokalizacja pod biurowiec, szkołę , ośrodek zdrowia czy centrum wystawiennicze lub kościół ! Blisko węzeł z wjazdem na obwodnicę miasta. Media na działce i w drodze. Oferta dostępna tylko u nas ! Zapraszamy do współpracy . Cena 543 zł/m2 z możliwością negocjacji ! Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości-oferta wielu banków w jednym miejscu ! wiecej ofert na www.ldom.pl

Lublin Folwarczna- teren inwestycyjny 1,45ha
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Lublin, Węglinek

2 610 000 | 14500 m2
nr oferty: DS-805954-100

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM ! Do sprzedaży działka inwestycyjna w Lublinie przy ul Folwarcznej (Węglinek) i ciagnie się aż do torów kolejowych . Powierzchnia 14500 m2 daje duże możliowści inwestycyjne. Dzialka znajduje się w na obszarze obowiązywania Miejskiego Planu Zagospodarowania MPZP z oznaczeniem AG/M4 z podstawowym przeznaczeniem gruntów pod obiekty różnych form dzialalności takich jak średnia i drobna wytwórczość , rzemioslo produkcyjne, warsztaty naprawcze i remontowe, zaplecze techniczne budownictwa, składy i magazyny, hurtownie i urządzenia obsługi technicznej średniej i drobnej działalności gospodarczej z dopuszczeniem funkcji mieszkaniowej od strony ul.Folwarcznej. Dzialka o wymiarach 54 x 262m leży w drugiej linii zabudowy od ulicy Folwarcznej .Dojazd do niej pięciometrową drogą o długości ok 70m od strony Folwarcznej lub nową drogą asfaltową od strony torów kolejowych magistrali Lublin -Warszawa . Na dzialce znajduje się budynek (stary kurnik) ,który był wykorzystywany jako magazyny i pomieszczenia warsztatowe, obecnie raczej do rozbiórki. Na dzialce są przyłącza energetyczne i gaz , woda w drodze. Nieruchomość położona w terenie przeznaczonym na działalność gospodarczą , zaplanowana przebudowa ulicy Folwarcznej jako dużej arterii komunikacyjnej z dojazdem do obwodnicy (ok 2km) i Kraśnickiej . Możliwość podziału na 2 działki ( preferowana sprzedaz całości ) Bardzo przyszlościowy teren inwestycyjny w Lublinie godny uwagi ! Zapraszamy do zapoznania się z tą ofertą. Tylko 180 zł/m2 Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomosci-oferta wielu banków w jednym miejscu.

Motycz -działka z WZ w cichej i spokojnej okolicy
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Motycz,

199 000 | 3002 m2
nr oferty: DS-805954-99

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM ! Na sprzedaż działka budowlana polożna w Motyczu gm.Konopnica o pow. 3002 m2. Działka z wydanymi Warunkami Zabudowy zagrodowej na : 1/budynek mieszkalny : *szerokość elewacji frontowej 13-20m *wysokość kalenicy 6 do 9m *max 2 kondygnacje nadziemne *dach wielospadowy do 45 st z dopuszczeniem dachu płaskiego ! 2/ budynek gospodarczy *szerokosć elewacji frontowej 8-12 m * wysokość kalenicy 4-6m *max 1 kondygnacja nadziemna * dach dwuspadowy 15-45 stopni 3/ garaż *szerokość elewacji frontowej 4-6m * wysokosć kalenicy 2,5-4,5m * max 1 kondygnacja nadziemna * dach dwuspadowy do 45st z dopuszczeniem płaskiego Łączna powierzchnia zabudowy do 15 % ( 450m2 ), powierzchnia biologicznie czynna min 50 % Linia zabudowy od drogi gminnej to 25 m. Wymiary działki 40x75m dają duże możliwości jej zagospodarowania zgodnie z wydaną WZ . Działka przy asfaltowej drodze gminnej łączącej Motycz z Tomaszowicami ( 1,5km) Teren zabudowany nielicznymi gospodarstwami oraz nowymi domami jednorodzinnymi. Media -woda znajduje się na dzialce, prąd i gaz w drodze Bardzo cicha ,spokojna okolica (do ul Nałęczowskiej ok 1,5 km ) z nowymi domami wśród pól i pięknym krajobrazem to miejsce na wymarzoną posiadlość z dużym ogrodem za bardzo przystępną cenę. Zapraszamy na prezentacje . Tylko u nas ! tylko 199 tys do negocjacji. Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomosci-oferta wielu banków w jednym miejscu.

Kalinówka ul.Chmielna tylko160 zł/m2 przy asfalcie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Kalinówka,

495 300 | 3091 m2
nr oferty: DS-806262-85

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM ! Działki budowlane na wprost os.Villa Laura ! Na sprzedaż teren pod realizację osiedla mieszkaniowego lub indywidualnej zabudowy- Kalinówka - koniec ul.Chmielnej 30 ar . Działka składa się z dwóch mniejszych wiec nabywcą może być kazdy ! Idealna dla inwestora indywidualnego lub dewelopera ! Mozliwośc wydzielenia 2 mniejszych działek . Działki połozone między dwiema nowymi inwestycjami domów jednorodzinnych. Teren o wymiarach 31x99m , płaski i równy , bezpośrednio przy drodze asfaltowej przy ul.Chmielnej w Kalinówce Teren objety MPZP z przeznaczeniem RM - cała działka mieści się w pasie zabudowy o głebokości ok 95m od ul.Chmielnej . Obecne przeznaczenie RM ustala minimalną pow. działki na 1500m2 , formę zabudowy wolnostojącej o wysokości do III kondygnacji , przy czym ostatnia może być realizowana jako poddasze użytkowe w dachu. Dachy wysokie o symetrycznym nachyleniu lub DACHY PŁASKIE ! Można zabudować do 40 % pow. działki . Media w pasie przy drodze : woda, prad, gaz. Okolica silnie rozwijająca się , na działkach sąsiednich już są wybudowane nowe domy . Zapraszamy do zapoznania się z ofertą . Atrakcyjna cena 160 zł /m2 . Zapraszam -oferta dostępna tylko u nas. Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości -oferta wielu banków w jednym miejscu.