zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofertoferty nieruchomości

Oferty nieruchomości – sprzedaż, wynajem

sortuj
Usługowa działka przy Spółdzielczości Pracy
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Lublin, Choiny

1 790 000 | 3294 m2
nr oferty: 268/4979/OGS

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM ! Na sprzedaż działka komercyjna bezpośrednio przy skrzyżowaniu Spółdzielczości Pracy i Węglarza w Lublinie. Działki nr 22/6 i 22/9 o łącznej powierzchni 3294m2, w kształcie zbliżonym do litery L. Zróżnicowane ukształtowanie terenu ! Wymiary do strony Sp.Pracy :szer.ponad 50m i głębokość ok 70m. Możliwość powiększenia terenu o sąsiednią działke o pow. 10 ar z wjazdem od ul.Węglarza ( własnośc Miasto Lublin ) Działka objęta MPZP z przeznaczeniem pod USŁUGI PUBLICZNE - z podstawowym przeznaczeniem gruntów pod obiekty oświaty,kultury, ochrony zdrowia opieki społecznej, administracji publicznej i gospodarczej, finansów i ubezpieczeń, kultu religijnego ,centr wystawienniczych , targów, inkubatorów przedsiębiorczosci z możliwością uzupełnienia o usługi komercyjne. Dojazd od Sp.Pracy - drogą serwisową . Lokalizacja przy jeznej z najruchliwszych ulic wylotowych Lublina, wokół liczna zabudowa zarówno komercyjna ( np. IKEA) jak i nowe osiedla mieszkaniowe. Idealna lokalizacja pod biurowiec, szkołę , ośrodek zdrowia czy centrum wystawiennicze lub kościół ! Blisko węzeł z wjazdem na obwodnicę miasta. Media na działce i w drodze. Oferta dostępna tylko u nas ! Zapraszamy do współpracy . Cena 543 zł/m2 z możliwością negocjacji ! Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości-oferta wielu banków w jednym miejscu ! wiecej ofert na www.ldom.pl

Lublin Folwarczna- teren inwestycyjny 1,45ha
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Lublin, Węglinek

2 610 000 | 14500 m2
nr oferty: 265/4979/OGS

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM ! Do sprzedaży działka inwestycyjna w Lublinie przy ul Folwarcznej (Węglinek) i ciagnie się aż do torów kolejowych . Powierzchnia 14500 m2 daje duże możliowści inwestycyjne. Dzialka znajduje się w na obszarze obowiązywania Miejskiego Planu Zagospodarowania MPZP z oznaczeniem AG/M4 z podstawowym przeznaczeniem gruntów pod obiekty różnych form dzialalności takich jak średnia i drobna wytwórczość , rzemioslo produkcyjne, warsztaty naprawcze i remontowe, zaplecze techniczne budownictwa, składy i magazyny, hurtownie i urządzenia obsługi technicznej średniej i drobnej działalności gospodarczej z dopuszczeniem funkcji mieszkaniowej od strony ul.Folwarcznej. Dzialka o wymiarach 54 x 262m leży w drugiej linii zabudowy od ulicy Folwarcznej .Dojazd do niej pięciometrową drogą o długości ok 70m od strony Folwarcznej lub nową drogą asfaltową od strony torów kolejowych magistrali Lublin -Warszawa . Na dzialce znajduje się budynek (stary kurnik) ,który był wykorzystywany jako magazyny i pomieszczenia warsztatowe, obecnie raczej do rozbiórki. Na dzialce są przyłącza energetyczne i gaz , woda w drodze. Nieruchomość położona w terenie przeznaczonym na działalność gospodarczą , zaplanowana przebudowa ulicy Folwarcznej jako dużej arterii komunikacyjnej z dojazdem do obwodnicy (ok 2km) i Kraśnickiej . Możliwość podziału na 2 działki ( preferowana sprzedaz całości ) Bardzo przyszlościowy teren inwestycyjny w Lublinie godny uwagi ! Zapraszamy do zapoznania się z tą ofertą. Tylko 180 zł/m2 Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomosci-oferta wielu banków w jednym miejscu.

Motycz -działka z WZ w cichej i spokojnej okolicy
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Motycz,

199 000 | 3002 m2
nr oferty: 263/4979/OGS

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM ! Na sprzedaż działka budowlana polożna w Motyczu gm.Konopnica o pow. 3002 m2. Działka z wydanymi Warunkami Zabudowy zagrodowej na : 1/budynek mieszkalny : *szerokość elewacji frontowej 13-20m *wysokość kalenicy 6 do 9m *max 2 kondygnacje nadziemne *dach wielospadowy do 45 st z dopuszczeniem dachu płaskiego ! 2/ budynek gospodarczy *szerokosć elewacji frontowej 8-12 m * wysokość kalenicy 4-6m *max 1 kondygnacja nadziemna * dach dwuspadowy 15-45 stopni 3/ garaż *szerokość elewacji frontowej 4-6m * wysokosć kalenicy 2,5-4,5m * max 1 kondygnacja nadziemna * dach dwuspadowy do 45st z dopuszczeniem płaskiego Łączna powierzchnia zabudowy do 15 % ( 450m2 ), powierzchnia biologicznie czynna min 50 % Linia zabudowy od drogi gminnej to 25 m. Wymiary działki 40x75m dają duże możliwości jej zagospodarowania zgodnie z wydaną WZ . Działka przy asfaltowej drodze gminnej łączącej Motycz z Tomaszowicami ( 1,5km) Teren zabudowany nielicznymi gospodarstwami oraz nowymi domami jednorodzinnymi. Media -woda znajduje się na dzialce, prąd i gaz w drodze Bardzo cicha ,spokojna okolica (do ul Nałęczowskiej ok 1,5 km ) z nowymi domami wśród pól i pięknym krajobrazem to miejsce na wymarzoną posiadlość z dużym ogrodem za bardzo przystępną cenę. Zapraszamy na prezentacje . Tylko u nas ! tylko 199 tys do negocjacji. Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomosci-oferta wielu banków w jednym miejscu.

Rezydencja-stan deweloperski -w bajecznym ogrodzie
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Lublin, Głusk

930 000 | 214 m2 | pokoi: 5
nr oferty: 56/4979/ODS

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM ! Na sprzedaż posiadłość rezydencjonalna na przedmieściach Lublina ( obręb Głusk). Dom w stanie deweloperskim - do wykończenia wewnątrz i z urzadzonym piekny ogrodem ! Polecamy parterowy dom o pow. użytkowej 180m2 z poddaszem do ewentualnego zagospodarowania, garażem dwustanowiskowym w bryle budynku,dom częściowo podpiwniczony (64m2) na pięknie zagospodarowanej działce o pow. 2600m2 . Parter podzielony na strefę dzienną i nocną to : - 4 sypialnie o pow 10-18 m2, - salon z aneksem kuchennym 45 m2(kuchnia 14m2 ze spizarnią ),z wyjściem na zadaszony duży taras - 2 łazienki 3 i 9 m2, - obszerny hol - dwustanowiskowego garaż w bryle budynku Zaplanowane są również wnęki na zabudowę -garderobę. Ogrzewanie CO gazowe - w części pomieszczeń podłogowe. - Piwnica o pow ok 64 m2 to : - 4 pomieszczenia : kotlownia z pralnią - 3 pozostałe mogą slużyć jako pomieszczenie gospodarcze, sauna ( przygotowane instalacje) lub pokój rekreacyjny czy siłownia. - Poddasze : - to otwarta przestrzeń z 4 oknami dachowymi do własnej aranżacji. - doprowadzone wszystkie media Budynek gospodarczy o pow.30m2: -dodatkowa powierzchnia do wykorzystania jako magazynek lub garaż Ogród - w pełni zaprojektowany i wykonany z dbałością o szczegóły: - oczko wodne z pieknym mostkiem -drewniana altana ogrodowa o pow. 25m2 -miejsce odpoczynku z przygotowanym paleniskiem , kamiwnnymi klombami i licznymi nasadzeniami wokół (ok 250 krzewów i iglaków) -ogród z automatycznym nawadnianiem i licznymi punktami świetlnymi -mozliwość sterowania za pomocą telefonu Całość ogrodzona, od frontu nowoczesne ogrodzenie , brama wjazdowa na pilota , domofon. Podjazdy wykostkowane, nasadzenia od strony ulicy , pomieszczenie na śmieci- wszystko wykonane z dużą starannością i jakością ! Posiadłość położona w bardzo dobrej lokalizacji przy asfaltowej drodze i dobrze skomunikowana z centrum Lublina (ok 5 km) ,w dzielnicy nowo budowanych domów jednorodzinnych . Graniczy z polami i zagajnikiem brzozowym dającym niepowtarzalny klimat ciszy i spokoju. Idealna propozycja dla ceniących spokój podmiejskiej rezydencji z jednoczesną bliskością miasta. Cena 930 000 zł do negocjacji. Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomosci-oferta wielu banków w jednym miejscu !

Głusk- pod osiedle domów jednorodzinnych 66zł/m2
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Głusk,

490 900 | 7400 m2
nr oferty: 259/4979/OGS

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM ! Na sprzedaż działka o pow. 74 ar z możliowścią podziału na 4 mniejsze ( na sprzedaż w całości )- idealny temat dla inwestorów budujących mini osiedla domów jednorodzinnych lub pod zabudowe rezydencjonalną. Teren ok 500m od osiedla Kalinówka i 500m od granic Lublina- dojazd od Kalinówki lub Głuska. Teren położony w gminie Głusk , obręb Głusk , pośród nielicznej zabudowy rezydencjonalnej , w otoczeniu pól i lasów. Działka zlokalizowana przy gminnej drodze , dojazd asfaltem a ostatnie 100m drogą polną. Działka o wymiarach 65x115m , na prawie płaskim terenie z widokiem na panoramę Lublina na horyzoncie. Teren objęty MPZP z oznaczeniem RM - zabudowa zagrodowa z dopuszczeniem do jednorodzinnej , wysokośc realizowanych obiektów do III kondygnacji , z czego ostatnia jako poddasze użytkowe w stromym dachu. Powierzchnia zabudowy do 40 % co daje duże mozliowści inwestorom . Ostatnia działka objęta mpzp pod zabudowę - pozostałe to tereny rolne co daje poczucie otwartości i przestrzeni. Idealna dla osób ceniących ciszę i spokój podmiejskiej rezydencji z dobrą i szybką komunikacją z miastem. Media: woda, prąd i gaz ok 80m od granicy działki. Polecamy inwestorom indywidualnym oraz deweloperom. cena 490 900 zł Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości-oferta wielu banków w jednym miejscu.

Jakubowice Konińskie widokowa działka ul Malinowa
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Jakubowice Konińskie,

238 500 | 1590 m2
nr oferty: 258/4979/OGS

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM! Na sprzedaż 3 działki po 1590m2 w Jakubowicach Konińskich przy ulicy Malinowej na wprost Dworu Anna. Możliowść zakupu całego terenu 53 ar - tj.3 działki razem - idealne pod budowe kilku domów - oferta dla małych inwestorów - idealne parametry MPZP : - zabudowa wolnostojąca lub bliźniacza - wysokosc zabudowy nie więcej niz 12m co spokojnie daje nam 2 pełne kondygnacje -kąty nachylenia dachu 0-45 stopni -pow. zabudowy do 40 % -mozliwośc budowy garazu wolnostojącego lub budynku gosp. o pow. zabudowy nie wiecej niz 50m2 Działki na niewielkim wzniesieniu z pięknym widokiem na okolicę ! Cały teren złożony z 3 działek o pow. 1590 m2 każda. Do wyboru lub zakup całego terenu. Działka jest nachylona na stronę wschodnią w kierunku drogi asfaltowej (ul Malinowej) i lekkim spadkiem w kierunku Lubelskiej. Wydzielone działki są w kształcie zbliżonym do prostokata o wymiarach ok 45 x 39m . Pierwsza przy ul.Malinowej , do dwóch pozostałych dojazd wewnętrzną drogą o szer. 5m W ulicy media :woda,prąd i gaz. Zgodnie z obowiązującym na terenie gminy Niemce MPZP -działka oznaczona MR - teren mieszkalnictwa rolniczego z dopuszczeniem zabudowy jednorodzinnej MN . Wokół nowe budownictwo jednorodzinne. Bardzo dobrze skomunikowana z Lublinem ok 8 km, szybki i bliski dojazd do obwodnicy ,do przystanku MPK ok 300m. W pobliżu sklep oraz hotel i restauracja ,,Dwór Anna" to dodatkowe zalety jej lokalizacji. Zapraszamy - tylko u nas ! Cena 238 500 zł ( 150 zł/m2 ) a przy zakupuie całości - do negocjacji ! Ciekawa oferta dla inwestorów: atrakcyjna i modna lokalizacja oraz wielkość terenu daje możliwości zaplanowania budowy zespołu budynków mieszkalnych w cieszącej się zainteresowaniem miejscowości .Polecamy - tylko u nas ! Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości-oferta wielu banków w jednym miejscu.