zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofertoferty nieruchomości

Oferty nieruchomości – sprzedaż, wynajem

sortuj
1/2 domu -2 niezależne mieszkania Ponikwoda
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Lublin, Ponikwoda

649 000 | 185 m2 | pokoi: 5
nr oferty: 51/4979/ODS

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM! Oferta dla rodziny dwupokoleniowej lub 2 rodzin ! Na sprzedaż 1/2 domu (pół bliżniaka ) zlokalizowanego przy ul Hiacyntowej w dzielnicy Ponikwoda (Wiktoryn) w Lublinie . Dom dwulokalowy ( podział w poziomie ) składa się z dwóch niezależnych mieszkań , każde z odrębnym wejściem i własną klatką schodową. Na sprzedaż 2 mieszkania : położone na pierwszym o pow. 75m2 i drugim piętrze wraz z poddaszem użytkowym o pow. 110m2 w cenie po ok 3500zł/m2 Mieszkanie na I piętrze to: * duży przedpokój (12m2) w którym znajdują się szafy w zabudowie oraz pomieszczenie gospodarcze ( 4,7 m2) , * duża jasna oddzielna kuchnia z jadalnią (19,8m2), * łazienka (12m2)z prysznicem i WC * salon (20 m2 - możliwośc wydzielenia 2 pokoi) z kominkiem i dużym tarasem (10,5m2). Całość pierwszego piętra jest do odnowienie -obecnie zamieszkała. Mieszkanie dwupoziomowe na II piętrze: * przedpokój (10m2), * kuchni z jadalnią (20m2), * dwie sypialnie 12,5m2 oraz 20,5m2 * łazienka 5,8m2 *wewnętrzna klatka schodowej na poddasze * pokój (24m2) z antresolą i z tarasem (11,5m2). Nowe okna z PCV. Ogrzewanie CO oraz ciepla woda z pieca dwufunkcyjnego gazowego. Z kominka rozprowadzone jest cieplo do innych pomieszczeń. Dom jest ocieplony i otynkowany , działka ogrodzona z możliwością parkowania dwóch samochodów na podjeżdzie. Dom znajduje się przy ślepej ulicy ograniczającej ruch samochodów. Wokół duzo zieleni . Główną domeną tej nieruchomości jest jej lokalizacja : ciche i spokojne osiedle domów jednorodzinnych . Dobrze skomunikowane z centrum miasta (ok 2km ). Blisko szkoła-podstawowa i technikum,sklepy ,centrum handlowe i niemal wszystkie instytucje i punkty uslugowe niezbędne do spokojnego życia. Idealna oferta dla 2 rodzin albo rodziny wielopokoleniowej - dwa niezależne mieszkania zapewniają prywatnośc a jednocześnie bliskośc np . dziadków ! Jest możliwość wodrębnienia kazdego z mieszkań ( po zakupie). Cena za całość to 649 000 zł Zapraszamy do osobistego zapoznanaia się z ofertą. Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości-oferta wielu banków w jednym miejscu.

Charlęż - działki budowlane blisko szkoły !
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Charlęż,

126 500 | 2300 m2
nr oferty: 245/4979/OGS

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM ! Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane w Charlężu gm.Spiczyn. Dostępne 4 działki o powierzchni : >23 ar - bezpośrednio przy asfalcie , >20 ar - działka w II linii zabudowy - z rozpoczętą budową domu jednorodzinnego , >15 ar - działka w IV linii zabudowy , >15,5 ar -działka w V linii zabudowy Dojazd do działek drogą wewnetrzną o szer.5m ( udziały w cenie ) . Media : prąd w drodze wewnętrznej ( przy rozpoczętej budowie), woda na każdej działce ! Teren gminy Spiczyn objęty MPZP z przeznaczeniem MR- mieszkalnictwo rolnicze z dopuszczeniem zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej MN. Wysokosc zabudowy do 9m , 2 kondygnacje - w tym druga w poddaszu uzytkowym, dach o kącie nachylenia 20-45 stopni. Powierzchnia zabudowy budynków mieszkalnych i gospodarczych ( garaży ) do 40% powierzchni działki. Możliwość lokalizowania parterowych obiektów usługowych ( nieuciążliwych usług ) . Na pierwsza działkę wjazd bezpośrednio z drogi gminnej ( od południa ) lub wewnetrznej ( od zachodu) , na pozostałe tylko z drogi wewnętrznej. Działki zlokalizowane przy gminnej drodze ,w odległości ok 600m od szkoły w Charlężu , przystanku autobusowego i sklepu. Dobry dojazd zarówno do trasy Lublin-Łeczna ( ok 6,5 km do Turki) oraz w kierunku Leonowa. Cicha i spokojna okolica , z nieliczną zabudową to gwarancja spokoju i wytchnienia od miejskiego hałasu. Polecamy - tylko 55 zł/m2 Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości -oferta wielu banków w jednym miejscu.

Lublin Zemborzyce -działka przy Pszczelej
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Lublin, Zemborzyce

225 000 | 1325 m2
nr oferty: 243/4979/OGS

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM ! Na sprzedaż działka przy ul Pszczelej w Zemborzycach Kościelnych. Położona w drugiej lini zabudowy od ul. Pszczelej a w trzeciej od drogi wewnętrznej dojazdowej(ok 90m). Działka z trzech stron ma sąsiedztwo domów jednorodzinnych. Działka o pow.1325m2 i wymiarach 26x52m . Wjazd na działkę z drogi wewnętrznej od północy . Działka leży na terenie gm.Lublin gdzie brak obowiązującego MPZP , dlatego w m-c lipcu uzyskano Warunki Zabudowy na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego o szerokości elewacji 14m wysokości kalenicy 9m oraz możliwość zabudowy dzialki 11,5%powierzchni . Dopuszcza się równierz pokrycie dachu wielopołaciowe o spodku od 15 do 45 stopni. Wszystkie media (prąd , gaz,woda i kanalizacja na sąsiedniej działce. Okolica z zabudową jednorodzinną i nielicznymi małymi siedliskami daje możliwość spokojnego odpoczynku i jednocześnie szybkiego dojazdu do miasta.Do centrum Lublina ok 6 km . Działka położona jest w bardzo dobrej lokalizacji blisko centrum Zemborzyc ,ok 1km (sklepy, ośrodek zdrowia,szkoła, przedszkole,kościół, ) komunikacja MPK na ul.Pszczelej a do Zalewu Zemborzyckiego niecałe 2km. Blisko las , tereny rekreacyjne i ściezka rowerowa. Polecamy ! Tylko u nas Cena 225 000 zł ! Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości-oferta wielu banków w jednym miejscu.

Kalinówka ul.Chmielna tylko140 zł/m2 przy asfalcie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Kalinówka,

432 740 | 3091 m2
nr oferty: 240/4979/OGS

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM ! Działki budowlane na wprost os.Villa Laura ! Na sprzedaż teren pod realizację osiedla mieszkaniowego lub indywidualnej zabudowy- Kalinówka - koniec ul.Chmielnej 30 ar . Działka składa się z dwóch mniejszych wiec nabywcą może być kazdy ! Idealna dla inwestora indywidualnego lub dewelopera ! Mozliwośc wydzielenia 2 mniejszych działek . Działki połozone między dwiema nowymi inwestycjami domów jednorodzinnych. Teren o wymiarach 31x99m , płaski i równy , bezpośrednio przy drodze asfaltowej przy ul.Chmielnej w Kalinówce Teren objety MPZP z przeznaczeniem RM - cała działka mieści się w pasie zabudowy o głebokości ok 95m od ul.Chmielnej . Obecne przeznaczenie RM ustala minimalną pow. działki na 1500m2 , formę zabudowy wolnostojącej o wysokości do III kondygnacji , przy czym ostatnia może być realizowana jako poddasze użytkowe w dachu. Dachy wysokie o symetrycznym nachyleniu lub DACHY PŁASKIE ! Można zabudować do 40 % pow. działki . Media w pasie przy drodze : woda, prad, gaz. Okolica silnie rozwijająca się , na działkach sąsiednich już są wybudowane nowe domy . Zapraszamy do zapoznania się z ofertą . Atrakcyjna cena 140 zł /m2 . Zapraszam -oferta dostępna tylko u nas. Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości -oferta wielu banków w jednym miejscu.