zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofertoferty nieruchomości

Oferty nieruchomości – sprzedaż, wynajem

sortuj
Kasprowicza -działka AG 1,5 ha pow.
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Lublin, Hajdów-Zadębie

1 817 880 | 15149 m2
nr oferty: 220/4979/OGS

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM ! Na sprzedaż działka inwestycyjna bezpośrednio przy ul.Kasprowicza ( blisko skrzyżowania z ul.Zadębie). Działka o szer 31m x488 Cały teren objety MPZP - przeznaczenie AG- tereny aktywności gospodarczej z podstawowym przeznaczeniem gruntów pod działalnośc produkcyjno-wytwórczą i składowo-magazynową jak : produkcja przemysłowa,średnia wytwórczość ,zaplecze techniczne budownictwa ,bazy sprzętu i transportu, składy ,magazyny ,hurtownie , w tym lokalizację wielkokubaturowych obiektów handlowo-usługowych o pow.powyżej 2000m2 oraz usług komercyjnych w tym stacji paliw. Na wysokości ok 200m od ul.Kasprowicza planowany jest główny węzeł komunikacyjny od ul.Turystycznej do Mełgiewskiej poprzez Zawieprzycką , który podzieli działki na 2 cześci - zlokalizowane przy głównej nowej drodze. Idealna propozycja dla osób poszukujących terenów inwestycyjnych - w częsci do wykorzystania od razu a część jako lokata w ziemię , która już w tym terenie jest coraz drozsza lub do realizacji dużej inwestycji. Cena tylko 120 zł/m2 do negocjacji. Mozliwośc powiekszenia powierzchni na zyczenie inwestora. Zapraszamy - w naszej ofercie także inne działki w tym terenie. Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości-oferta wielu banków w jednym miejscu.

Kalinówka -teren dla inwestora 130 zł/m2!
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Kalinówka,

695 000 | 5365 m2
nr oferty: 205/4979/OGS

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM! NA sprzedaż działka budowlana o pow. 5365 m2 podzielona na trzy dzialki budowlane o pow.1520,1350,1358 m2 położone Kalinowce w pobliżu ulicy Lnianej/Orzechowej i Wiśniowej. Dzialki płaskie i równe , o wymiarach ok 35x38 m , każda z wydzieloną drogą o szerokości 8 m . Teren objęty jest planem MPZP- MR umożliwiający budowę domów jednorodzinnych oraz realizacji dodatkowych budynków np garaży. Zabudowa jednorodzinna wolnostojąca o wysokości do III kondygnacji , przy czym ostatnia jako poddasze użytkowe , pow.zabudowy to aż 40% a pow. biologicznie czynna 30%. Działka położona w odległości ok 1100 m od serwisówki przy S-17. media: prąd i gaz są w drodze przy pierwszej działce (ul Lniana). Działki położone są z dala od ciągów komunikacyjnych w otoczeniu pól i nowych domów . Bardzo dobre parametry oraz warunki określone w MPZP dają duże możliwości w planowaniu zabudowy terenu szczególnie przez inwestorów (deweloperów). Kalinówka to jedna z bardziej prężnie rozwijających się miejscowości k/Lublina będąc coraz atrakcyjniejszą sypialnią dla dużego miasta. Dobra komunikacja,coraz bardziej rozwijająca się infrastruktura stanowi o atrakcyjności tych terenów Zapraszamy na prezentacje. Cena ok 130 zł/m2 Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomosci-oferta wielu banków w jednym miejscu.

Jakubowice Konińskie -działki przy Lubelskiej
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Jakubowice Konińskie,

1 000 000 | 4561 m2
nr oferty: 173/4979/OGS

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM! Na sprzedaż teren złożony z 4 działek w Jakubowicach Konińskich przy ul Lubelskiej. Całość o pow. 4561m2 i wymiarach 55x86m jest podzielony na 4 działki o pow. po ok.10 ar każda . Teren objęty MPZP gm.Niemce ,z przeznaczeniem MR - niska zabudowa jednorodzinna (w/g warunków jak dla MN) oraz usług komercyjnych (w/g warunków jak dla terenów U) . Dopuszcza się lokalizowanie parterowych obiektów usługowych , a także uzytkowanie budynków mieszkalnych i gospodarczych dla funkcji usługowych. Działki w I lub II linii zabudowy , o wymiarach 27x44m, z wjazdem bezpośrednio z ulicy.Działki z lekkim nachyleniem w stronę ul. Lubelskiej . Podstawowe media w drodze (gaz, woda, prąd). Wokół nowa zabudowa jednorodzinna , blisko sklep. W odległości 500m od działki jest przystanek MPK a do centrum Lublina tylko ok 5 km . Ok 1,5 km do ulicy Zelwerowicza (wyjazd na obwodnicę Lublina) i dzielnicy Czechów ,gdzie znajdują się szkoły, przedszkola,ośrodki zdrowia, centra handlowe. Położenie działki oraz jej bardzo dobre skomunikowanie z Lublinem , blisko nowo powstający(ok 1Km) duży parking z węzłem komunikacji miejskiej stanowią o jej atrakcyjności.Na sprzedaz cały teren pod mieszkaniówke lub usługi komercyjne. Polecamy cena 1000 000 zł całość do negocjacji. Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomosci-oferta wielu banków w jednym miejscu !